Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
2.liga muži SM
18.4. 17:30
AF116
V. Bystřice - MHK Karviná
28 : 27
15.11. 17:30
AF048
V. Bystřice - Hlučín
42 : 24
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:30
AI116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
48 : 29
15.11. 15:30
AI048
V. Bystřice - Přerov
32 : 27
9.11. 17:00
AI039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
27 : 32
18.10. 18:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
23.11. 10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Juliánov
40 : 30
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
9.11. 15:00
AL039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 31
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
1.liga starší dorostenky
28.3. 14:00
AU031
Zlín - Písek
39 : 32
21.2. 13:00
AU015
HK Veselí n.M. - Olomouc
30 : 34
1.liga mladší dorostenky
28.3. 16:00
AV031
Zlín - Háje
40 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD026
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
22 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
16.5. 10:30
LG055
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
18 : 25
22.11. 09:30
LG025
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.5. 09:30
LJ055
Velká n.V. - Újezd u Brna
18 : 9
22.11. 11:00
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
24 : 5
LOLK muži
11.4. 17:00
OA051
Holešov - Tatran Litovel B
29 : 33
4.10. 14:00
OA023
Uh.Hradiště - Žeravice
22 : 23
6.9. 14:00
OA005
Uh.Hradiště - Holešov
25 : 25
LOLK mladší žáci - jaro
10.5. 13:00
OG021
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
14 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.