Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Rozpis soutěže
IRB
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.11. 18:00
AC049
Zruč n.S. - Starý Plzenec
23 : 32
2.liga muži SVČ
11.4. 10:30
AD113
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
14.2. 17:00
AD071
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
17 : 33
30.11. 17:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 23
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Loko Louny
26 : 30
18.10. 10:30
AD028
Kolín - Ml. Boleslav
18 : 25
12.10. 15:00
AD022
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
23 : 22
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:00
AG098
Dukla - Ostrava
36 : 25
16.11. 15:00
AG043
Jičín - Ostrava
29 : 27
8.11. 14:00
AG041
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
21.2. 16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - D. Cerekev
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
21.3. 12:00
AJ098
Dukla - Zlín
35 : 28
16.11. 13:00
AJ043
Jičín - Zlín
29 : 24
8.11. 12:00
AJ041
Dukla - Frýdek-Místek
43 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 17:00
AK115
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
11.4. 13:00
AK113
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HK B Most
21 : 25
15.3. 17:00
AK091
Chrudim - HK B Most
9 : 28
14.2. 13:00
AK071
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
15 : 23
22.11. 16:00
AK049
TJ Sparta Kutná Hora - Chrudim
45 : 19
18.10. 13:00
AK028
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
36 : 17
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
26 : 29
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
30.8. 15:30
AM011
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
2.liga ženy Č
14.2. 15:00
AS071
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
2.liga ženy M-A
1.2. 15:00
ATA003
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
2.liga ženy M jih
20.9. 11:30
ATC002
DHK Pardubice - HK Hodonín
32 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
3.5. 15:00
AVF044
DHK Pardubice - Sokol Poruba B
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
14.turnaj_Jablonec N/N 31.5. - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec B
16 : 11
video
online
Liberec A - Jičín
15 : 17
video
online
Jablonec - D.Králové
14 : 11
video
online
Liberec B - Jičín
8 : 21
video
online
Liberec A - D.Králové
20 : 10
video
online
Jablonec - Jičín
14 : 20
video
online
D.Králové - Liberec B
14 : 7
video
online
Jablonec - Liberec A
15 : 17
video
online
D.Králové - Jičín
12 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
36
30
2
4
591 : 357
62
2
Liberec A
36
30
1
5
685 : 392
61
3
Náchod
36
27
1
8
573 : 379
55
4
Pardubice
36
15
0
21
439 : 474
30
5
Jablonec
36
14
0
22
430 : 465
28
6
D.Králové
36
5
1
30
264 : 512
11
7
Liberec B
36
2
1
33
247 : 650
5
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
259
Šimon Thorovský
HBC Jičín
183
Martin Polák
Liberec Handball A
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Polák
Liberec Handball A
5
Šimon Thorovský
HBC Jičín
3
Jakub Kotek
Liberec Handball B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Matula
Liberec Handball A
40
Matyáš Suchý
Liberec Handball A
28
Matěj Ženatý
HBC Jičín
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.