Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.11. 18:00
AC049
Zruč n.S. - Starý Plzenec
23 : 32
2.liga muži SVČ
11.4. 10:30
AD113
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
14.2. 17:00
AD071
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
17 : 33
30.11. 17:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 23
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Loko Louny
26 : 30
18.10. 10:30
AD028
Kolín - Ml. Boleslav
18 : 25
12.10. 15:00
AD022
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
23 : 22
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:00
AG098
Dukla - Ostrava
36 : 25
16.11. 15:00
AG043
Jičín - Ostrava
29 : 27
8.11. 14:00
AG041
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
21.2. 16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - D. Cerekev
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
21.3. 12:00
AJ098
Dukla - Zlín
35 : 28
16.11. 13:00
AJ043
Jičín - Zlín
29 : 24
8.11. 12:00
AJ041
Dukla - Frýdek-Místek
43 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 17:00
AK115
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
11.4. 13:00
AK113
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HK B Most
21 : 25
15.3. 17:00
AK091
Chrudim - HK B Most
9 : 28
14.2. 13:00
AK071
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
15 : 23
22.11. 16:00
AK049
TJ Sparta Kutná Hora - Chrudim
45 : 19
18.10. 13:00
AK028
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
36 : 17
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
26 : 29
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
30.8. 15:30
AM011
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
2.liga ženy Č
14.2. 15:00
AS071
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
2.liga ženy M-A
1.2. 15:00
ATA003
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
2.liga ženy M jih
20.9. 11:30
ATC002
DHK Pardubice - HK Hodonín
32 : 29
Liga mladší dorostenky M sk.C
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
3.5. 15:00
AVF044
DHK Pardubice - Sokol Poruba B
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.kolo - Jaro - výsledky
video
online
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
video
online
Česká Lípa - Turnov
28 : 18
video
online
Náchod "C" - Jičín "C"
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
10
8
1
1
275 : 208
17
2
Jičín "C"
10
7
1
2
273 : 227
15
3
Ž. Brod
10
5
0
5
229 : 252
10
4
Česká Lípa
10
5
0
5
216 : 225
10
5
Náchod "C"
10
3
0
7
252 : 243
6
6
Turnov
10
1
0
9
209 : 299
2
Tabulka střelců
Jan Möller
TJ Turnov
78
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
66
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
52
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Möller
TJ Turnov
19
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
16
David Kořínek
HBC Jičín "C"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
14
Jan Makal
ŽBS Železný Brod
14
Petr Kulich
TJ Turnov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.