Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
4.10. 17:00
AC015
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
6.9. 18:00
AN005
Milevsko - Strakonice
18 : 29
Žákovská liga starších žáků
7.2. 16:00
AO089
Sokol Úvaly A - Strakonice
11 : 26
7.2. 14:00
AO087
Liberec A - Sokol Úvaly A
32 : 18
7.2. 12:00
AO085
Sokol Úvaly A - HK B Most
21 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.