Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
2 liga muži JZČ
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
7.3. 19:30
AC088
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
34 : 22
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
28.3. 12:00
AK106
Náchod - S.Vršovice
25 : 18
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
13.9. 10:00
AM033
Kolín - Libčice n. Vlt.
26 : 27
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR177
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
2.5. 18:00
AR163
J.Hradec - Slavia B
24 : 41
29.3. 17:00
AR144
H.Brod - S.Vršovice
28 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.