Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Pavla Eiseltová
Mateřský klub
DHC Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:15
A087 - hal 1
TJ Loko Plzeň - Košutka B
35 : 28
25.5. 19:30
A078 - loko
HC Plzeň - Košutka B
16 : 18
3.5. 17:00
A062
Košutka B - Starý Plzenec "B"
21 : 27
2.11. 15:00
A042
Košutka B - TJ Loko Plzeň
16 : 24
16.10. 16:30
A029
HC Plzeň - Třemošná
16 : 20
12.10. 17:00
A030
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
28 : 21
7.9. 15:00
A05
Třemošná - Košutka B
27 : 14
2.liga starší dorostenci Č
23.11. 09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly - Chodov
25 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 15:00
AK131
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
18.4. 15:00
AK118
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 31
29.3. 15:00
AK078
Sokol Šťáhlavy - Náchod
32 : 25
28.3. 15:00
AK105
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 21
15.11. 15:00
AK046
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
28 : 20
25.10. 15:00
AK035
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 27
4.10. 15:00
AK013
Sokol Šťáhlavy - Chrudim
41 : 13
Český pohár žen
13.9. 14:00
AN020
Slavoj Tachov - S.Vršovice
19 : 22
2.liga ženy Č
26.4. 14:00
AS109
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
8.3. 12:00
AS090
Astra - Ústí n.L.
20 : 19
28.9. 14:00
AS010
Slavoj Tachov - Kobylisy B
23 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.B
30.11. 15:00
AUB030
Písek - H.Brod
34 : 18
2.liga starší dorostenky Č
8.3. 10:00
AUE023
Astra Praha - S.Vršovice
19 : 19
21.2. 16:30
AUE015
Kobylisy - TJ AŠ Mladá Boleslav
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
21.2. 14:30
AV015
Kobylisy - Olomouc
40 : 38
Liga mladší dorostenky Č sk.A
5.10. 09:30
AVA008
HC Plzeň - S.Vršovice
31 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. 13:00
AVB030
Písek - DHK Slavoj Žirovnice
21 : 21
starší žákyně
14.9. 13:00
C07
DHC Plzeň B - DHC Plzeň A
17 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.