Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
1.liga starší dorostenci
21.9. 17:00
AG002
Karviná - Frýdek-Místek
24 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
28.9. 14:00
AI009
Polanka - Přerov
35 : 11
1.liga mladší dorostenci
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
14.9. 15:30
AM040
L.Zubří - Kopřivnice
27 : 39
Žákovská liga starších žáků
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 11:45
AO214
Karviná A - Strakonice
27 : 12
28.2. 18:00
AO120
Telnice - Karviná A
9 : 27
28.2. 16:00
AO118
HK B Most - Telnice
18 : 17
28.2. 14:00
AO116
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
28.2. 12:00
AO114
Karviná A - HK B Most
32 : 8
28.2. 10:00
AO112
HK B Most - V. Bystřice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.