Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Rozpis soutěže
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - JARO - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
21.2. 16:30
AI075
Přerov - Polanka
24 : 28
4.10. 10:30
AI016
Přerov - Zlín
17 : 31
2.liga mladší dorostenci M
26.4. 10:30
AL125
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
30 : 34
29.3. 15:30
AL072
TJ Sokol Luhačovice - Sokol II.Prostějov
24 : 24
7.12. 10:45
AL062
TJ Sokol Luhačovice - KP Brno
27 : 34
Žákovská liga starších žáků
1.5. 15:50
AO289
Jičín - Chodov
32 : 19
1.5. 14:00
AO287
Litovel - Jičín
14 : 33
1.5. 12:10
AO285
Jičín - Sokol Úvaly A
25 : 20
1.5. 10:20
AO283
Sokol Úvaly A - Chodov
25 : 19
1.5. 08:30
AO281
Chodov - Litovel
22 : 20
8.2. 16:30
AO059
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
8.2. 14:30
AO057
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
8.2. 12:30
AO055
Pardubice - Náchod
21 : 17
8.2. 10:30
AO053
Náchod - V. Bystřice
16 : 20
8.2. 08:30
AO051
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
Žákovská liga starších žaček
28.2. 17:00
AP140
DHK B Most - Otrokovice
15 : 19
28.2. 15:00
AP138
Písek - DHK B Most
28 : 21
28.2. 12:00
AP135
S.Vršovice - DHK B Most
29 : 14
28.2. 11:00
AP134
Otrokovice - Písek
18 : 22
28.2. 09:00
AP132
Písek - S.Vršovice
18 : 14
18.1. 11:00
AP024
Slavia - Bohunice
24 : 3
18.1. 10:00
AP023
DHK B Most - Ivančice
15 : 25
18.1. 08:00
AP021
Ivančice - Slavia
21 : 6
2.liga ženy M-sever
19.10. 17:00
ATD010
Olomouc - Karviná
22 : 28
12.10. 16:00
ATD006
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
11.10. 11:00
ATD028
Olomouc - Ostrava
43 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.D
25.10. 13:00
AVD014
SKH Velká n.V. - Zlín
19 : 23
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 10:15
AVF052
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
28.3. 15:00
AVF029
SKH Velká n.V. - H.Brod
30 : 20
Moravskoslezská liga mladší žačky
21.9. 09:30
NK008
Nový Jičín - Bohumín
14 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.turnaj_Česká Lípa 23.5. - výsledky
video
online
Česká Lípa - HK Lovosice
9 : 14
video
online
HK Lovosice - HK B Most
29 : 7
video
online
HK B Most - Česká Lípa
15 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Lovosice
6
4
0
2
129 : 92
8
2
HK B Most
6
4
0
2
111 : 119
8
3
Česká Lípa
6
1
0
5
85 : 114
2
Tabulka střelců
Robin Skřápek
Loko Česká Lípa
62
Matěj Harvan
HK Baník Most
60
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Robin Skřápek
Loko Česká Lípa
3
Filip Suchý
Liberec Handball
2
Lukáš Lesař
HK Baník Most
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Slavík
HK Baník Most
20
Roman Podhora
HK Baník Most
14
Matěj Harvan
HK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.