Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Rozpis soutěže
IRB
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
18.4. 18:00
AE117
Juliánov - Telnice
28 : 29
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE080
Ivančice - Juliánov
24 : 23
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
15.2. 16:30
AE071
Brno B - Napajedla
47 : 39
12.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
25 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
15.2. 14:30
AG071
Handball KP Brno - Dukla
27 : 43
28.9. 14:30
AG010
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
2.liga starší dorostenci M
28.2. 15:00
AI080
HK Ivančice - Vsetín
38 : 27
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
10.5. 12:30
AJ129
Sokol Nové Veselí - Dukla
22 : 28
28.9. 12:30
AJ010
Sokol Nové Veselí - Zlín
33 : 20
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 12:30
AL117
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
44 : 21
13.3. 18:00
AL080
HK Ivančice - Sokol Juliánov
46 : 32
15.2. 12:30
AL071
KP Brno - Třinec
41 : 22
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
11.4. 13:45
AO246
Liberec A - Talent A
27 : 30
11.4. 12:40
AO245
V. Bystřice - Zlín A
26 : 15
11.4. 10:50
AO243
Zlín A - Liberec A
35 : 26
11.4. 09:00
AO241
Liberec A - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
12.4. 17:00
AP230
SKH Velká n.V. - Hodonín A
25 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
14.turnaj_Jablonec N/N 31.5. - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec B
16 : 11
video
online
Liberec A - Jičín
15 : 17
video
online
Jablonec - D.Králové
14 : 11
video
online
Liberec B - Jičín
8 : 21
video
online
Liberec A - D.Králové
20 : 10
video
online
Jablonec - Jičín
14 : 20
video
online
D.Králové - Liberec B
14 : 7
video
online
Jablonec - Liberec A
15 : 17
video
online
D.Králové - Jičín
12 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
36
30
2
4
591 : 357
62
2
Liberec A
36
30
1
5
685 : 392
61
3
Náchod
36
27
1
8
573 : 379
55
4
Pardubice
36
15
0
21
439 : 474
30
5
Jablonec
36
14
0
22
430 : 465
28
6
D.Králové
36
5
1
30
264 : 512
11
7
Liberec B
36
2
1
33
247 : 650
5
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
259
Šimon Thorovský
HBC Jičín
183
Martin Polák
Liberec Handball A
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Polák
Liberec Handball A
5
Šimon Thorovský
HBC Jičín
3
Jakub Kotek
Liberec Handball B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Matula
Liberec Handball A
40
Matyáš Suchý
Liberec Handball A
28
Matěj Ženatý
HBC Jičín
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.