Liberecký krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
IRA
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - MLD
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
28.3. 17:00
AB108
Bohunice - Talent Plzeň "B"
25 : 29
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
15.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
32 : 27
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
11.10. 17:00
AB021
Bohunice - Strakonice
22 : 33
5.10. 17:00
AB018
Kopřivnice - Bystřice p.H.
40 : 26
2.liga muži SM
22.3. 10:00
AF097
Polanka - Hranice B
31 : 20
22.2. 17:00
AF073
L.Zubří - Hranice B
20 : 17
19.10. 17:30
AF027
Hlučín - Zubří B
26 : 33
1.liga starší dorostenci
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
2.liga starší dorostenci M
26.4. 09:00
AI121
Olomouc - Litovel
17 : 20
22.3. 14:00
AI097
Polanka - Litovel
27 : 17
1.liga mladší dorostenci
15.3. 15:00
AJ092
Karviná - Sokol Nové Veselí
23 : 26
16.11. 13:00
AJ046
Karviná - Kopřivnice
40 : 24
4.10. 12:30
AJ013
Karviná - Jičín
25 : 26
2.liga mladší dorostenci M
22.3. 12:00
AL097
DTJ Polanka - Litovel
27 : 27
7.3. 17:00
AL085
Třinec - Litovel
19 : 31
22.11. 18:30
AL052
Třinec - Rožnov p.R.
25 : 38
9.11. 14:30
AL041
Třinec - Sokol V. Meziříčí
36 : 32
Český pohár mužů
10.12. 18:30
AM068
Kopřivnice - Cement Hranice
27 : 30
19.11. 20:30
AM054
MHK Karviná - SKP Frýdek-Místek
18 : 30
14.9. 16:30
AM041
Hlučín - MHK Karviná
25 : 30
31.8. 10:30
AM018
Trnávka - MHK Karviná
22 : 23
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:30
AO217
Karviná A - Pardubice
32 : 7
11.4. 13:35
AO216
Chodov - Strakonice
22 : 25
11.4. 10:50
AO213
TJ Sokol Bělá - Chodov
19 : 17
11.4. 09:55
AO212
Strakonice - Pardubice
24 : 11
11.4. 09:00
AO211
Chodov - Karviná A
14 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
21.turnaj_Jičín 31.5. - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
33 : 6
video
online
Liberec A - Náchod
18 : 21
video
online
Pardubice - Jičín
10 : 32
video
online
Náchod - Turnov
35 : 6
video
online
Pardubice - Liberec A
15 : 21
video
online
Jičín - Náchod
18 : 7
video
online
Turnov - Pardubice
10 : 32
video
online
Liberec A - Jičín
25 : 33
video
online
Náchod - Pardubice
15 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
39
33
1
5
947 : 544
67
2
Náchod
39
32
1
6
824 : 520
65
3
Liberec A
39
27
1
11
1029 : 794
55
4
Pardubice
39
19
0
20
711 : 688
38
5
D.Králové
39
15
0
24
618 : 719
30
6
Jablonec
39
12
1
26
709 : 858
25
7
Turnov
39
0
0
39
351 : 1049
0
8
Liberec B
21
7
0
14
466 : 483
0
Tabulka střelců
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
233
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
200
Štěpán Drbohlav
HBC Jičín
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
6
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
5
Lukáš Šachl
HBC Jičín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
28
Zdeněk Krejčí
1.HK Dvůr Králové
24
Miroslav Vraný
ElektroPraga Jablonec
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.